Drobečková navigace

Úvod > Produkty > DOJICÍ ZAŘÍZENÍ > Vybavení dojíren > Automatizace SMART DAIRY > Dojení mléka

SmartDairy modul dojení mléka

Smartdairy software je jednoduchý k použití a poskytuje flexibilitu, kterou potřebujete ke svobodě, kterou chcete ve vašem kompletním řídicím systému vašeho provozu.

Přizpůsobitelný ovladač a spolehlivá data znamenají efektivitu a výkonnost pro váš provoz.

SmartDairy řídicí systémy nabízejí software na dojení mléka, třídění, péči o paznehty společně s celosvětově rozšířeným softwarem řízení stáda HerdMetrix, který již dnes znamená standart ve své třídě. Se softwarem SmartDairy, který je specifický pro každý modul budete mít ty nejlepší informace a možnosti ke zvládnutí vašeho provozu při maximální efektivitě a ziskovosti.

SmartDairy modul dojení mléka - software

Software dojení mléka obsahuje moduly - Nastavení, Diagnostiku, Výpisy, Údržbu a Nápovědu pro řízení a komplexní informace vaší dojírny. K řízení stáda je také zahrnut HerdMetrix software, což vám pomůže zvládnout kompletní administrativu z vašeho celého stáda

HerdMetrix Software

HerdMetrix- základní software

HerdMetrix je prvotřídní BouMatický software řízení stáda zahrnutý v SmartDairy Dojení modulu nebo je dostupný jako samostatný program řízení stáda.

HerdMetrix poskytuje jedinečné řídící vlastnosti jako je plánování denních událostí zvířat a nastavení vlastních sestav, které vám podle vašich vlastních potřeb a požadavků zobrazí informace o stádu tak, aby vaše rozhodnutí bylo včasné a správné. Základní HerdMetrix také obsahuje analýzu standardního vrcholného nádoje k monitorování příjmu potravy v závislosti na nádoji a fázi laktace každé dojnice, kalkulace jednotlivých druhů krmení, upozornění na odchylky zkonzumovaného krmení a další důležité údaje.

HerdMetrix Adavanced level software

Přestup na HerdMetrix Avanced poskytne analýzy vašeho stáda více do hloubky a vyžaduje software o základní úrovni. HerdMetrix Advanced přidává tyto možnosti - Graf reprodukce stáda, analýzu připuštění, StepMetrix výsledky, kontrolní veterinární seznam, informace o krávě a plemenu, dvanáctiměsíční předvídání a další.

HerdMetrix Advanced Plus Level software

HerdMetrix advanced Plus je přímou linkou do národního záznamu zvířat a vyhledávacího systému.

Advanced Plus vám dovolí posílat registrace plemene, klasifikační údaje o importu.

Můžete se podívat do informací ohledně zisku a ztrát na vašem provozu, je zde přístup do souhrnu soupisu, získávání měsíční ekonomické výkonnostní data a to všechno na vašem SmartDairy řídícím počítači.

Herdmetrix PDA Software

Herdmetrix software na PDA zařízení poskytují přístup do řídících výpisů. S Herdmetrix PDA tady máte další možnost SmartDairy řízení mimo dojírnu, kdekoliv z provozu. Pomocí vašeho PDA si udržíte možnost přístupu k údajům jednotlivých krav.

SmartDairy milk Harvest Module – hardware

SmartControl Meter

Srdce modulu dojení mléka SmartDairy, závislého na BouMatiku, ICAR pending SmartControl meter, přináší prověřenou přesnost a spolehlivost. Založeno na legendárním výkonu BouMatického Perfection 3000 tento SmartControl průtokoměr má svojí vlastní inteligenci, kterou využije při měření nádojů jednotlivé krávy, poměr toku, vodivost mléka, a ostatní důležitá data ohledně výkonu dojírny.

Ovládání pulzace pomocí SmartControl průtokoměru.

  1. Se SmartControl průtokoměrem může být pulzace kontrolována a ovládána na každém stání. Není zapotřebí hlavního ovládacího panelu.
  2. Program zastavení pulzace, když je dojící jednotka sundána z jednotlivé krávy. Použijte šetřící režim, do kterého se pulzátory zapínají, když nejsou v používání.
  3. Speciální poměr pulzace je před-programován pro cyklus proplachu. Tento poměr pulzace šetří čas chodu a udržuje integritu strukové gumy.

Ovládání pulzace na SmartControl průtokoměru umožňuje více flexibility při navrhování vašeho mléčného zařízení