fb yotube mapa stránek napište nám

SmartDairy modul dojení mléka

Smartdairy software je jednoduchý k použití a poskytuje flexibilitu, kterou potřebujete ke svobodě, kterou chcete ve vašem kompletním řídicím systému vašeho provozu.
Přizpůsobitelný ovladač a spolehlivá data znamenají efektivitu a výkonnost pro váš provoz.

SmartDairy řídicí systémy nabízejí software na dojení mléka, třídění, péči o paznehty společně s celosvětově rozšířeným softwarem řízení stáda HerdMetrix, který již dnes znamená standart ve své třídě. Se softwarem SmartDairy, který je specifický pro každý modul budete mít ty nejlepší informace a možnosti ke zvládnutí vašeho provozu při maximální efektivitě a ziskovosti.

SmartDairy  modul dojení mléka -  software

Software dojení mléka obsahuje moduly - Nastavení, Diagnostiku, Výpisy, Údržbu a Nápovědu pro řízení  a komplexní informace vaší dojírny. K řízení stáda je také zahrnut HerdMetrix software, což vám pomůže zvládnout kompletní administrativu z vašeho celého stáda

HerdMetrix Software

HerdMetrix- základní software

HerdMetrix je prvotřídní BouMatický software řízení stáda zahrnutý v SmartDairy Dojení modulu nebo je dostupný jako samostatný program řízení stáda.

HerdMetrix poskytuje jedinečné řídící vlastnosti jako je plánování denních událostí zvířat a nastavení vlastních sestav, které vám podle vašich vlastních potřeb a požadavků zobrazí informace o stádu tak, aby vaše rozhodnutí bylo včasné a správné. Základní  HerdMetrix také obsahuje analýzu standardního vrcholného nádoje k monitorování příjmu potravy v závislosti na nádoji a fázi laktace každé dojnice, kalkulace jednotlivých druhů krmení, upozornění na odchylky zkonzumovaného krmení a další důležité údaje.

 

HerdMetrix Adavanced level software

Přestup na HerdMetrix Avanced poskytne analýzy vašeho stáda více do hloubky a vyžaduje software o základní úrovni. HerdMetrix Advanced přidává tyto možnosti - Graf reprodukce stáda, analýzu připuštění, StepMetrix výsledky, kontrolní veterinární seznam, informace o krávě a plemenu, dvanáctiměsíční předvídání a další.

 

HerdMetrix Advanced Plus Level software

HerdMetrix advanced Plus je přímou linkou do národního záznamu zvířat a vyhledávacího systému.

Advanced Plus vám dovolí posílat registrace plemene, klasifikační údaje o importu.

Můžete se podívat do informací ohledně zisku a ztrát na vašem provozu, je zde přístup do souhrnu soupisu, získávání měsíční ekonomické výkonnostní data a to všechno na vašem SmartDairy řídícím počítači.

 

Herdmetrix PDA Software

Herdmetrix software na PDA zařízení poskytují přístup do řídících výpisů. S Herdmetrix PDA tady máte další možnost SmartDairy řízení mimo dojírnu, kdekoliv z provozu.  Pomocí vašeho PDA si udržíte možnost přístupu k údajům jednotlivých krav.

 

SmartDairy milk Harvest Module – hardware

SmartControl Meter

Srdce modulu dojení mléka SmartDairy, závislého na BouMatiku, ICAR pending SmartControl meter, přináší prověřenou přesnost a spolehlivost. Založeno na legendárním výkonu BouMatického Perfection  3000 tento SmartControl průtokoměr má svojí vlastní inteligenci, kterou využije při měření nádojů jednotlivé krávy, poměr toku, vodivost mléka, a ostatní důležitá data ohledně výkonu dojírny.

 

Ovládání pulzace pomocí SmartControl průtokoměru.

1) Se SmartControl průtokoměrem může být pulzace kontrolována a ovládána na každém stání. Není zapotřebí hlavního ovládacího panelu.

2) Program zastavení pulzace, když je dojící jednotka sundána z jednotlivé krávy. Použijte šetřící režim, do kterého se pulzátory zapínají, když nejsou v používání.

3) Speciální poměr pulzace je před-programován pro cyklus proplachu. Tento poměr pulzace šetří čas chodu a udržuje integritu strukové gumy.

Ovládání pulzace na SmartControl průtokoměru  umožňuje více flexibility při navrhování vašeho mléčného zařízení

 

 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.