fb yotube mapa stránek napište nám

Ovládací jednotky Perfection 3000M

Pomocí ovládací jednotky 3000 M je spouštěn nebo vypínán proces dojení v manuálním nebo automatickém režimu.

Elektronicky řídí průběh dojení - zajišťuje automatické sejmutí dojicího stroje pomocí stahovacího válce, informování obsluhy o dojnici a průběhu dojení pomocí displejů, přenášení dat do počítače, je-li zapojen a komunikaci s ním pomocí klávesnice.

Základní obsluha ovládací jednotky se provádí dvěma funkčními tlačítky – NASADIT/SEJMOUT a AUTOMATICKY/RUČNĚ.

Ovládací jednotka umožňuje nastavit další parametry, jako jsou rozdojovací čas, dodojovací čas, minimální průtok mléka, inteligentní snímání dojicího stroje, programovatelný displej, odtok zbylého mléka v hadici, krmení na dojírně, přepínání do režimu Nasadit z přídavného ovladače, signál při ukončení dojení, režim centrálního proplachu (CIP). S instalací počítače se možnosti ovládací jednotky rozšiřují.

TouchPoint

TouchPoint je displej s ovladačem na dojírně, k ovládání dojících procedur na každém stání. Navržen v extra odolné pryskyřici TouchPoint může být namontován na ovládací jednotku nebo může stát samostatně na rybinových a paralelních dojírnách. Může být integrován do ovládacích jednotek na kruhovkách. TouchPoint je přímým spojením dojírny do  SmartDairy softwaru a poskytuje kompletní příkazy a ovládání celého dojícího procesu.

Displej TouchPoint poskytuje pozici stání, číslo krávy, nádoj, poměr toku v reálném čase a ukáže varování na odchylky od normálního dojení krávy. Zadávejte příkazy, vyvolávejte údaje nebo přizpůsobte program funkčních kláves pomocí klávesnice Touchpoint.

Ovládání pulzace přes  TouchPoint

  1. S TouchPoint  může být pulzace kontrolována a řízena na každém stání. Není potřeba hlavní ovladač.
  2. Program zastavení pulzace, když je detačer sundán z každé krávy. Ušetříte tak za energii, když není pulsátor v užívání.
  3. Speciální poměr pulzace je přednastavený k proplachovému cyklu. Tento poměr pulzace během proplachu uspoří čas chodu a sníží opotřebování strukové gumy.
  4. Ovládání pulzace na TouchPointu umožňuje více flexibility při navrhování vašeho dojícího zařízení. 

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.